Menu gwne

Designed by:
O nas PDF Drukuj Email

RedakcjaW tworzenie tego serwisu moe si zaangaowa kady z uczniw SP 32, Przedszkola nr 35, nauczycieli, rodzicw, w dowolnej chwili - wystarczy zaoy konto i skontaktowa si z administratorem (nauczyciel bibliotekarz - Anna Urbaniak).

Po dugiej przerwie, spowodowanej czynnikami niezalenymi od redakcji, wznawiamy aktywno i zapraszamy do wsppracy!

• Piotr Kaczmarczyk
  • Dominika Styrc
  • Agata Seman
  • ... czekamy na zgoszenia

Redakcje w latach poprzednich

Gwny trzon redakcyjny w roku szkolnym 2010/2011 tworzyy nastpujce uczennice koa komputerowego i dziennikarskiego:

• Wiktoria Franiczek
  • Aneta Boguszewska

W roku szkolnym 2009/2010 serwis prowadziy:

• Joanna Gaszka
  • Zuzanna Sobiecka
  • Natalia Cojg

Serwis znajduje si pod opiek Anny Urbaniak (nauczyciel bibliotekarz), wsparcie merytoryczne - Katarzyna Jczmionka (nauczycielka przyrody), Magorzata Chapua-Pulit (pedagog szkolny).

Kontakt z administratorem: sp32biblioteka(at)gmail.com

Adres:

Zesp Szkolno-Przedszkolny nr 7

Szkoa Podstawowa nr 32 im. A. Szklarskiego
ul. Borki 37D
44-200 Rybnik

tel. 032 42 47 278 (sekretariat)

Poprawiony: środa, 26 lutego 2014 17:05

Serwer udostępnia firma RAF-AN
Template courtesy of Free CMS Templates.